Zarejestruj się aby zaoszczędzić czas

Rejestracja

Aby zaoszczędzić czas podczas następnej sprzedaży, zachęcamy do utworzenia konta online.

Niniejsze informacje zostaną wykorzystane przez nasz serwis w celu wystawienia certfikatu sprzedaży i złożenia deklaracji zakupu do Agencji Rejestracji Pojazdów (SIV).

* Pola obowiązkowe

Klikając przycisk "Potwierdź", wyrażasz zgodę na zapisanie przez VPAuto informacji figurujących w powyższym formularzu na serwerze plików oraz w bezpiecznej bazie danych. Te dane i dokumenty są przetwarzane w uzasadnionym interesie VPAuto w celu zabezpieczenia Twojego konta w ramach przyszłych aukcji i zakupów.

Dział obsługi klienta VPAuto może skontaktować się z Tobą w celu zakończenia lub potwierdzenia rejestracji.

W przypadku, gdy rejestracja nie powiedzie się, najpóźniej miesiąc po złożeniu wniosku lub bez odpowiedzi na żądanie działu obsługi klienta, dane te i rejestracja zostaną automatycznie usunięte z systemów VPAuto. Usuwanie odbywa się każdego pierwszego dnia następnego miesiąca.

Zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych (Rozporządzenie (UE) 2016/679, znane jako "RODO"), możesz skorzystać z prawa dostępu do danych, które Cię dotyczą, zażądać ich sprostowania, a nawet w niektórych przypadkach sprzeciwić się ich przetwarzaniu kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Aby uzyskać więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez VPAuto, zapoznaj się z polityką prywatności.

  • Tworzenie alertów wyszukiwania
  • Śledzenie swoich ulubionych produktów i otrzymywanie rabatów
  • Udział w aukcjach w sali aukcyjnej i online