Opinie Wspólne doświadczenia

Klienci VPauto

Tak jak Ty!

Przedsiębiorca, rzemieślnik, młoda para, rodziny z dziećmi, młodzi lub seniorzy, klienci VPauto są tacy jak Ty!

Niektórzy kupują swoje samochody na aukcji od dziesięcioleci, inni od niedawna. Czym się cechują? Abstrahując od uprzedzeń na temat aukcji, odważyli się przekroczyć drzwi jednej z naszych sal, aby odkryć koncepcję bezpiecznej sprzedaży, bardzo szeroką ofertę i profesjonalną obsługę. Dziś to oni są ambasadorami naszej marki i dziękujemy im za to.

Więc niezależnie od Twojego zawodu, środowiska rodzinnego, budżetu, po prostu udaj się do jednej z sal aukcyjnych i poznaj VPauto.

Avis vérifiés:

Witryna avis vérifiés, zatwierdzony partner VPauto, zbiera i rozpowszechnia opinie dotyczące zakupów. Upewnia się co do zgodności zebranych treści. Avis vérifiés zapewniają wiarygodność publikowanych opinii i ocen. Przejdź do strony Avis Vérifiés VPauto.

avis client

Cherif (Vitry Sur Seine, 94)
"Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Mercedesa CLA przez Internet: bez wychodzenia z domu. To proste i skuteczne, wszystko jest jasne i bez niespodzianek w dniu przyjazdu. Wszystkie moje następne samochody kupię w vp auto."

avis client

Jebril (Montpellier, 34)
"Naprawdę super, już mówiłem o tym wszystkim osobom z mojego otoczenia i zamierzam ponownie skorzystać z VPauto w przyszłości! Jestem super zadowolony, naprawdę nie mogę się doczekać, aby odebrać mój pojazd! »

avis client

Virginie (Neuillac, 56)
"Mam ogromne zaufanie dla waszej firmy, to mój pierwszy zakup w Internecie bez oglądania samochodu. Nie zmieniajcie niczego, od lat wszystko działa idealnie. A nawet co raz lepiej."

Wyraź swoją opinię!

oceń teraz VPauto

ponad 90%

klienci zadowoleni ze swojego zakupu

ponad 85%

gotowi ponownie kupić samochód w VPauto

ponad 75%

oceniają jakość usług oferowanych w naszych filiach jako doskonałe lub bardzo dobre

Źródło Survey Monkey - 189 odpowiedzi - ankiety online zebrane pomiędzy wrześniem 2016 r. a marcem 2017 r.