Nasza firma Dział kadr

Silna kultura korporacyjna firmy opartej na ludzkich wartościach

Zatrudniając ponad 100 pracowników w różnych centrach sprzedaży we Francji i w różnych krajach europejskich, VPauto charakteryzuje się dużą elastycznością i procesami zbliżonymi do najbardziej dynamicznych start-upów.

Firma czerpie korzyści z solidnej organizacji, ustrukturyzowanych biegunów działalności i opiera się na silnej kulturze korporacyjnej, będącej wynikiem ponad 30-letniego istnienia.

Nowi pracownicy korzystają z kilkudniowego programu integracyjnego oraz możliwości rozwoju, wszystko przebiega w przyjemnych warunkach pracy i w dynamicznym środowisku.

zarządzanie lokalne

VPauto wdrożyło lokalne kierownictwo, aby jak najlepiej wspierać każdy zespół w wykonywaniu codziennych zadań operacyjnych. W VPauto menedżerowie zazwyczaj wywodzą się z zespołów, za które są odpowiedzialni. Są więc doskonale zaznajomieni z procesami technicznymi i codziennymi sprawami.

Ta bliskość ułatwia komunikację i usprawnia podejmowanie decyzji.

zarząd główny spółki

Firma została założona w 1982 roku przez prezesa firmy François-Laurenta Guignarda. Od 2019 roku zarządza nią Pierre Guignard, dyrektor generalny.

W lipcu 2019 r. CAT GROUPE nabyła udziały w VPauto.

rekrutacia

VPauto to dynamiczna, rozwijająca się firma, która regularnie rekrutuje. Dla nas umiejętności interpersonalne są równie ważne jak know-how. Szukamy zaangażowanych osób, które potrafią pracować w zespole.
Posiadasz kompetencje techniczne z zakresu motoryzacji, IT lub motoryzacja to Twoja pasja?
Odwiedź naszą stronę rekrutacyjną, aby dowiedzieć się o wolnych miejscach pracy lub przesłać spontaniczną aplikację: Przejdź do strony rekrutacyjnej

Nasze zobowiązania