Korzyści aukcje vpauto

Kupno w VPauto oznacza skorzystanie z najlepszych ofert na rynku wtórnym

VPauto został uznany za jeden z najlepszych serwisów aukcyjnych samochodów, umożliwiając korzystanie z najlepszych ofert na rynku samochodów używanych.

proste

Sprzedaż w VPauto to najprostszy sposób, aby kupić pojazd: wystarczy podnieść rękę!

Przejrzyście

Dysponujesz pełnym opisem stanu każdego pojazdu: dowiesz się co w wybranym przez Ciebie samochodzie jest w porządku a co nie (jego mocne i słabe strony).

Szybko

VPauto organizuje aukcje co tydzień. Dysponujesz szeroką ofertą i masz możliwość szybkiego znalezienia odpowiedniego dla Ciebie pojazdu.
Pojazd jest dostępny natychmiast i można nim odjechać po sfinalizowaniu formalności. Praktycznie!

Najlepsza cena

Sprzedaż VPauto to idealne rozwiązanie zakupu auta w najatrakcyjniejszej cenie. W VPauto znajdziesz pojazdy nowe, konserwowane i dobrze wyposażone z gwarancją najwyższej przejrzystości.
Idealny sposób, aby dokonać spokojnego wyboru! Ceny należą do najatrakcyjniejszych na rynku: porównaj, a przekonasz się!

Pewnie

Transakcje są przeprowadzane przy pomocy całkowicie zabezpieczonego systemu. Bez względu na to czy jesteś sprzedawcą czy kupującym, wszystko jest proste i bez ryzyka!

profesjonalnie

Niezależny ekspert gwarantuje, że pojazd został przetestowany na drodze i została przeprowadzona gruntowna ekspertyza.

Największy wybór

Dysponujesz szerokim wyborem - każdego miesiąca nasza oferta zawiera ponad 4000 pojazdów. Wszystkie marki (nawet te najrzadsze) są reprezentowane w naszych sprzedażach, oferujemy pojazdy we wszystkich kategoriach i na każdą kieszeń.
Profesjonalni nabywcy mają dostęp do około 25 - 30 sprzedaży internetowych tygodniowo i do 4 - 5 sprzedaży na żywo w salach aukcyjnych miesięcznie. VPauto oferuje możliwość szybkiego znalezienia szukanego pojazdu w najlepszej cenie.

Kalendarz aukcji Nasze zobowiązania

VPauto proponuje 50 000 pojazdów rocznie i dysponuje największą ofertą na rynku francuskim